My dbamy o Mamy
W ATRAKCYJNEJ CENIE firma otrzymuje:
  • 12-tygodniowy dostęp do warsztatów online na nowoczesnej platformie treningowo-warsztatowej
  • niezwykle prostą obsługę systemu
  • dodatkowy zeszyt ćwiczeń dla użytkowników w formacie pdf

Warsztaty składają się

z plików wideo i audio, kwestionariuszy, testów, wykładów, wizualizacji, medytacji i relaksacji.

Dzięki zastosowaniu internetowej formy warsztatów firma ma możliwość przeszkolenia znacznie większej
liczby pracowników niż w przypadku szkoleń stacjonarnych. Jednocześnie, dzięki wielu latom doświadczenia
zawodowego Wojciecha Eichelbergera, gwarantowane są wysoki poziom i skuteczność treningów.

Warsztaty składają się z 7 modułów

Warsztaty składają się z 7 modułów - Przekonania

Przekonania

Wzorce zachowań i przekonania, jakie wyniosłaś z rodzinnego domu nieświadomie przenosisz na swoje dzieci. To, co sama uważałaś za złe w Twoim dzieciństwie, co Cię raniło – staje się udziałem Twojej rodziny.

Moduł "Przekonania" pomoże Ci odkryć te destrukcyjne wzorce zachowań i skutecznie je wyeliminować.

Warsztaty składają się z 7 modułów - Uważność

Uważność

Nie wiesz, dlaczego często reagujesz w sposób impulsywny?
Nie potrafisz właściwe ocenić sytuacji? Później często masz żal do siebie?

W tym module uzyskasz umiejętność świadomego i uważnego budowania dobrych stosunków w rodzinie, nauczysz się słuchać i empatycznie komunikować z dzieckiem, dostrzegać i pielęgnować to, co dobre w Twoim życiu.

Warsztaty składają się z 7 modułów - Emocje

Emocje

Złość, gniew, strach, frustracja, poczucie bezsilności - jak często towarzyszą Ci te uczucia, a wraz z nimi poczucie winy? Jeśli nie panujesz nad sobą, brak Ci cierpliwości - domownicy odpowiadają tym samym.

W tym module nauczysz się nie krzyczeć na dzieci, ale ze spokojem i miłością odpowiadać na ich zachowania. Dowiesz się, jak pomagać im wyrażać emocje w dobry sposób, jak wyciszać siebie i uczyć tego dzieci, jak praktykować rodzicielstwo bliskości.

Warsztaty składają się z 7 modułów - Dbanie o siebie

Dbanie o siebie

Czy często zadręczasz się myślami, że nie jesteś wystarczająco dobrą matką? Zauważasz tylko to, co chciałabyś zmienić? Takie podejście odbiera radość z macierzyństwa - zawsze jest jakieś „ale”, powód do frustracji i stresu.

Na tym etapie warsztatów zrozumiesz, że dbanie o siebie to nie egoizm - to mądrość, która procentuje nie tylko w relacjach rodzinnych, ale również czyni życie pełniejszym, szczęśliwszym. Dowiesz się, jak ważna jest akceptacja swojego ciała, wybaczanie sobie; uwolnisz się od negatywnego postrzegania własnej osoby, poczucia winy związanego z rodzicielstwem.

Warsztaty składają się z 7 modułów - Naturalny potencjał

Naturalny potencjał

Jak zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa? Jak pomóc mu zdrowo się rozwijać, odkrywać talenty, predyspozycje, poznawać świat?

To od Ciebie zależy, jakimi wartościami młody człowiek będzie się kierował w dorosłym życiu i w jaki sposób będzie reagował w różnych sytuacjach. Naucz się mówić do dziecka językiem miłości, bez ciągłego krytykowania i niedoceniania jego starań. Naucz się rozwijać jego zapał do nauki i ucz skupiać uwagę.

Warsztaty składają się z 7 modułów - Wymagania

Wymagania

Czy wiesz, jak stawiać wymagania adekwatne do możliwości dziecka i jak je egzekwować nie wywołując agresji i buntu? Jak wyznaczać granice, jednocześnie okazując dziecku szacunek i troskę?

W tym module poznasz najczęstsze błędy popełniane przez rodziców i nauczysz się skutecznie rozwiązywać konflikty na linii rodzice - dzieci. Dowiesz się wszystkiego o skutkach kar i stosowaniu zasady naturalnych konsekwencji.

Warsztaty składają się z 7 modułów - Szczęście rodzinne

Szczęście rodzinne

Jak wychować szczęśliwe dziecko, nie rezygnując jednocześnie „z siebie”? Jak stworzyć szczęśliwą i kochającą się rodzinę?

Na tym etapie warsztatów dowiesz się, jak pielęgnować i celebrować więzi rodzinne, jak dochodzić do porozumienia w atmosferze wspólnoty i budować relacje oparte na szacunku, empatii, wielkoduszności  (i przekazać te umiejętności dzieciom).

KONTAKT
DZWOŃ, PISZ, PYTAJ!
Jesteśmy dla Ciebie
i Twojej firmy
Informacje i sprzedaż warsztatów:

tel.: 601 700 611

POSITIVE LIFE SP zo.o.

Bernardyńska 22/12
02-904 Warszawa
NIP: 521-35-60-091

biuro: Ul. Karolkowa 78B lok. 33
01-193 Warszawa

tel.: 22/188 14 52

Program polecają